2017 yaz sezonunda en şık siz olun

  • 04 Ağustos 2017
  • 113 kez görüntülendi.

İster sokakta istersenizde özel günlerde spor yada şık stilde kendinize ve modaya en yerinde kıyafetleri bulabilirsiniz. 2017 yaz sezonunda en şık siz olun. Gösterişli tarzınızı konuşturmak ister misiniz?

2017 yaz sezonunda en şık siz olun

Bu yaz sezonuna bacak uydurmanızı sağlayacak ve kendinizi dar hissedebileceğiniz kıyafet akımlarını hazırladık. Bu kıyafetlerin aralarında tercih yaparken karoser tipinizi dikkate aldığınızda memnun olmadığınız bölgeleri kapatabilirsiniz. İşte bu sezonun en moda parçaları karşınızda.

Dantel ve Fırfırlar
Dantel kullanıldığında daha dişi olabilirken fırfırlar ile daha genç ve hareketli bir stil yaratabilirsiniz. Bu kıyafetleri doğru kombinlemek için hareketli parçaları sade aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz.

Yaz Enerjisi Baskılar
Rengarenk çiçekler yada baskılar bu yaz fazla moda isterseniz nakış desenli giysileri de seçim edebilirsiniz. Bu kombinlerde dikkat etmeniz gerekenler ise üzerinizde bir tane zorlama yada nakış olması tatmin edici olacaktır.

Spor ve Şık
Spor kıyafetler ile şık almak tabi ancak muhtemel. Doğru kombinlenmiş ve vücudunuza yerinde parçaları seçmelisiniz.

Yarım Üstler
2000’li yılların başında çok kullanılan yarım üstler bu sezonda moda oldu. Kısa şort, etek yada jean ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Çizgiler
Bu sezonun en moda trendlerinden biri de dolgun kıyafetler oldu. Daha ince gözükmek istiyorsanız düşey çizgileri kullanmayı unutmayın.

 

Pembe Tonları
Pembenin her tonunu dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir yaz modası hakim 2017 yılında. Şeker pembe, koyu pembe hepsi ile sık sık karşılaşacağız.