Son Dakika Haberleri

Hadise Paylaştı Sosyal Medya Yıkıldı

Hadise Paylaştı Sosyal Medya Yıkıldı

Son dönemde hem magazin haberlerinin hem de sosyal medyanın vazgeçilmezlerinden birisi olan Hadise paylaşımlarıyla yaptığı hareketlerle gündemden düşmüyor. Hadise son olarak Instagram hesabında yaptığı bir paylaşım ile konuşulmaya başlandı.

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla sert eleştirilere maruz kalsa da Hadise sosyal medyayı sık sık kullanmaya devam ediyor. Son olarak sosyal medya “bir şeyden hoşlanmıyorsanız değiştirin değiştiremiyorsanız tutumunuzu değiştirin” paylaşımıyla gündem olan Hadise ayrıca fotoğraflarında kullandığı fotoşopla da gündem olmuştu.

Hadise Instagram da yaptığı paylaşımlarla oldukça popüler olmuş durumda. Hadise sayfasına gelen yorumlardan tepkilerden bunalarak fotoğrafını yoruma kapattı. Hadise‘nin paylaşmış olduğu fotoğrafta dikkat çeken bazı noktalar vardı. Hadise kendisini zayıf göstermek adına photoshop kullanarak perdeyi yamulttu. Hadise’nin bu paylaşımın ardından ünlü popçunun boyu da merak konusu oldu.

Daha önce de sosyal medyada sıklıkla gündeme gelen ve yaptığı paylaşımlarla olay yaratan Hadise sık sık fotoğraf paylaşarak sosyal medya mecralarında aktif bir şekilde yer almaya çalışıyor. Fotoğraflarının altına yazmış olduğu cümleler ile de birilerine mesaj göndermek isteyen Hadise son paylaşımlarında yapmış olduğu photoshop ile gündeme geldi. Bazı takipçilerinin photoshoptu fotoğrafları fark etmesi ve bunu dile getirmesi ile beraber sosyal medyada bir anda alay konusu olmayı başaran Hadise bu durumun önüne geçebilmek için fotoğraflarına yorumları kapattı.

 

About Yazar

Avatar

Check Also

Who's up for the challenge?
I got home from the gym today, then waited 60 minute...

Who’s up for the challenge? I got home from the gym today, then waited 60 minute…

Who’s up for the challenge? I got home from the gym today, then waited 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir