Son Dakika Haberleri

Hande Erçel İlk Defa Konuştu

Hande Erçel İlk Defa Konuştu

Ocak ayında annesini kanser nedeniyle kaybeden Hande Erçel ilk defa bir dergiye röportaj verdi. Hande Erçel annesinin ölümünü ve zor günleri unutabilmek için yoğun tempoda çalıştığını söyledi. Hande Erçel vermiş olduğu röportaj da annesini çok özlediğini ve halen daha bu duruma alışamadığını söyledi. Bir derginin sayısına röportajlar veren Hande Erçel ocak ayında vefat eden annesi Aylin Erçel hakkında konuştu.

Derginin kapak yüzü olan Hande Erçel Ocak ayında annesini kanserden kaybetmişti. Hande Erçel’in bu zor süreçte en büyük destekçisi sevgilisi Murat Dalkılıç oldu. Yeni dizisine başladığı anda acı haberi alan oyuncu annesinin vefat haberini alır almaz hemen hastaneye koşmuştu. zor süreci ve yaşadıklarını anlatan Hande Erçel zor günleri çalışarak atlattığını söyledi. Hande Erçel “bu konuyla alakalı konuşmak istemiyorum konuşmayı tercih etmiyorum. Ama hiçbir şey söylememek yok saymak gibi geliyor günlerim içimdeki derin acıyı yaşayarak ve hayatın bana öğrettiklerini anlayarak geçiyor.”

“Bu süreçte çalışarak hayata tutunduğunu söyleyin Hande Erçel tabii ki babam ve ablam hayattaki en büyük desteğim bu tarifsiz bir duygu Allah hiç kimseye yaşatmasın. Annemi çok özlüyorum ifadelerinde bulundu”. Hande erçel’in annesi 48 yaşında hayatını kaybetmişti. Aylin Erçel 11 Ocak’ta yaklaşık 8 aylık kanser tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

About Yazar

Avatar

Check Also

Who's up for the challenge?
I got home from the gym today, then waited 60 minute...

Who’s up for the challenge? I got home from the gym today, then waited 60 minute…

Who’s up for the challenge? I got home from the gym today, then waited 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir