Son Dakika Haberleri
Home / Beautiful Womans / Bitcoin Milyoneri, Lamborghini’sini Terk Etti

Bitcoin Milyoneri, Lamborghini’sini Terk Etti

Bitcoin Milyoneri, Lamborghini’sini Terk Etti

Bitcoin milyoneri olan Michael Hudson, 250 bin dolar değerinde olan Lamborghini marka lüks aracını yolun kenarında yer alan bir çukura terk etti. 250 bin dolar yani yaklaşık 1 milyon 350 bin TL değerindeki Lamborghini’sini kaza yaptıktan sonra yol kenarına terk eden Bitcoin milyarderi Michael Hudson’un terk etmiş olması ise şaşırtıyor.

ABD News’te yer alan haberlere göre Londra’da yaşayan ve kameramanlık yapan Andrew Lawrance, geçen sabah işine gittiği sırada yolun kenarında mor renkli olan bir Lamborghini buldu. Araç hendeğe doğru yaslanmış durumda bulunur. Aracın piyasadaki değeri ise tam olarak 250 bin dolar seviyesindedir.

Kameraman ise aracın kullanmayı tam olarak bilmeyen birisi tarafından terk edilmiş olduğu söylüyor. Aracın ön tarafı ise ters yöne bakıyor ve aracın üzerinde anlamı olmayan bazı çiziklerle darbeler bulunuyor. Aracın süreci koltuğu hendekte çukur tarafına yaslı şekilde duruyor ve aracı oraya sokmuş olan kişi büyük ihtimalle yolcu kapısından çıkış yaptı. Polisler yaptığı inceleme sırasında aracın plakasından yola çıktı ve çalınmış olma ihtimaline karşılık olarak sahibine ulaştı.

Aracın bulunmuş olduğu yer ise İngiliz futbol takımı olan Tottenham Hotspurs’un tesislerine çok yakın bir konumdadır. İlk başta aracın gece kendisini eğlenceye kaptırmış olan bir futbolcuya ait olmuş olacağı düşünülüyordu. Soruşturma devam ettiği sırada ise Bitcoin milyoneri olan Michael Hudson, aracının bulunduğu konuma geldi ve aracın kendisine ait olduğunu söyledi.

About Yazar

Avatar

Check Also

#sfilata #mondosposa #make-up #model #dress #fashionable #hairstyle #cosmetic #n…

#sfilata #mondosposa #make-up #model #dress #fashionable #hairstyle #cosmetic #nails #fashiondiaries #vouguesposa #vogueitalia #vogueparis @victoriabonya #victoriabonya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir