Alcatel Move Track Video İnceleme

  • 09 Ekim 2017
  • 40 kez görüntülendi.
  • Basit dilekçe
  • Her lahza erişim imkanı
  • Yerinde batarya ömrü
  • Kompakt yapı
  • Fiyatı düşebilir
Özet Olarak

Alcatel Move Track, fazlasıyla başarılı bir aygıt. Kılıfı boyutu ile muhtemelen daha fazla köpeklerde kullanılması uygun olacak olan cihaz, gayet başarılı şekilde çalışıyor. Bilhassa sanal çit uygulaması epeyce başarılı. Tasarımı ve başvuru formu kolaylığıyla da beğendiğimiz cihazın pil ömrü de kötü yok. Alcatel Move Track’ın fiyatı ise 349 TL dolaylarında. Özellikle köpek sahiplerinin ilgi duyacağını düşünüyoruz.

Kimler Almalı

Alcatel Move Track’i evcil hayvan sahipleri, özellikle de köpek sahipleri seçim edeceklerdir diye düşünüyoruz.

Bu kez, evcil hayvanının kaybolmasını istemeyenlere özel bir ürün inceliyoruz.

Alcatel, evcil hayvanının kaybolmasından üzüntü edenlere özel bir ürün hazırlamış. Bir takip cihazı olan Move Track, tasmaya özel yapısı ile evcil hayvanınızın nerede olduğunu aralıksız size bildiriyor.

Hatırlarsanız, Alcatel’in daha önce çocuklar için benzer bir cihazını incelemiştik. Move Time isimli o aygıt, bir saat üzerinden çocuk ve ebeveynin durmadan birbiriyle iletişim kurmasını sağlıyordu. Çocuk, ebeveyni göre belirlenen tehlikesiz çitin dışına çıktığında, anında bildirim iletiliyor ve kişi, çocuğunu hemencecik saati üzerinden arayabiliyordu. Aynı mantık, Move Track‘te de bulunuyor.

Evcil hayvanınıza uygun inşa

Evcil hayvanınıza uygun yapı

Alcatel Move Track, çok minik, hafif ve kompakt bir yapıya sahip. 42 x 42 mm boyutlarıyla küçük bir kutu görünümünde olan bu ufak cihaz, yalnızca 33 gram ağırlığıyla da hayvanınıza ek ağırlık getirmiyor. Kutu içeriğinde kauçuk bir taşıma kılıfı da bulunduran Move Track, bu nedenle zahmetsizce tasmaya iliştirilebiliyor. Kırmızı renkli bu kauçuk kılıfın da tasma üzerinde oldukça şık göründüğünü de anlatmak gerekli.

Alcatel Move Track’ın arka yüzeyinde bir vidalar aşağıda dar bir bölüm bulunuyor. Kutu içeriğinde yer alan tornavida ile burayı açarak, nano SIM kartınızı buraya yerleştiriyorsunuz. Onun emrindeki tarafında da cihazı sorumluluk edebileceğiniz bir microUSB yuvası bulunuyor. Bunun da kablosunu tekrar kutunun içinde bulmanız muhtemel.

Bu girişlerin kapalı alanlar içinde yer almasının sebebi, cihazın suya dayanıklı olabilmesini sağlıyor. IP67 sertifikasına sahip olan Alcatel Move Track, bu nedenle evcil hayvanınız suya girerse hasar görmüyor. sırası gelmişken Move Track’ın tek şarjla 3 ila 4 gün kullanılabildiğini ve 2 saat içinde çok miktar olabildiğini de söyleyelim.

Her lahza gözünüzün önünde

Her an gözünüzün önünde

Peki, Alcatel Move Track’ı nasıl kullanıyorsunuz? Cihazın kullanımı fazlasıyla basit. İçine SIM kartınızı taktıktan sonra hemencecik kenarındaki zor tuşuna basarak cihazı açıyorsunuz. bu vesileyle telefonunuza da ihtiyacınız var. Zira Move Track’ı uygulama üzerinden kullanıyorsunuz. Zorunlu adımları nasıl yapacağınızı, size kutu içeriğinde yer alan kılavuz anlatıyor.

Uygulamayı indirdikten ve cihazla olan eşleşmesini sağladıktan sonra artık Move Track’ı evcil hayvanınızın tasmasına yerleştirebilirsiniz. Bu Nedenle GPS üzerinden aralıksız onun yerini peşine düşüp takip edebilecek olan Alcatel Move Track, telefonunuza her baktığınızda evcil hayvanınızın yerini size gösterecek.

Yine dilekçe üzerinden evcil hayvanınız için bir sanal çit oluşturabilir ve böylece dışında çıktığında durumdan derhal farkında olan olabilirsiniz.

Alcatel Move Track Teknik ÖzellikleriÜrün Modeli Alcatel Move TrackÜrün Türü Akıllı BileklikCHIP Online Notu 88Üretici AlcatelTeknik DetaylarHafıza 16 GBAğ 2G GSM 850/1900 MHzBatarya 460 mAhPil Ömrü 3 / 4 günSarj Süresi 2 saatSu Koruması Evet (IP67)Bağlantılar nano SIM, USB 2.0, GPS, Wi-FiBoyutlar 42 x 42 x 16.3 mmAğırlık 33 gramSatın Al

Alternatifleri

Alcatel Move Track’e alterantif olarak Lapa zeki takip cihazı ve benzerleri de incelebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ