Bir Zamanlar Çukurova 14.Bölüm

  • 10 Aralık 2018
  • 28 kez görüntülendi.
Bir Zamanlar Çukurova 14.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 13.Bölüm

Adana da Bir Aşk Hikayesi Bir Zamanlar Çukurova Aşkın ve Nefretin birlik de bir ara da olduğu ekranların En Ateşli Hikayesi Çukorova da Bir zamanlar.

1970 Yıllar da İstanbul da 2 Gencin Evlenme planları yaparken Hiç ummadıkları bir zaman da hiç ummadıkları bir olay sonrasında Çukurovaya uzanan İçinde Aşkı , Nefreti ve daha fazlasını bulabiliceğiniz Bir Hikaye Bir Zamanlar Çukurova. Sevdiğinden koparılan Bir Genç bir anne , Ona tekrar kavuşmayı bekleyen bir Genç bir adam ve onları her zaman birbirlerinden uzak tutmaya çalışan bir anne ve oğlun hikayesi Bir Zamanlar Çukurova.

Bir Zamanlar Çukurova 13.Bölümü ile Atv Televizyon Kanalın da Her Perşembe 20:00 da Ekranlarınıza geliyor. Bir Zamanlar Çukurova ‘da Her geçtiğimiz bölüm Yılmaz ve Züleyhayı zorlu  zamanlar bekliyor.

Bir Zamanlar Çukurova 13.Bölüm Fragmanının ve Tamamını izleyebilirsiniz , Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Müzikleri , Yorumları ve Fragmanına her bölüm ulaşabilirsiniz. Ekranların En Çok izlenen Dizisi Bir Zamanlar Çukurova 13.Bölümü İle Ekranlarınıza 6 Aralık Perşembe Akşamı 20:00 da Geliyor.

Yamanlar , Züleyha ve Yılmazın hikayesine geçmişte Yaşanan olaylar sonrasında Fekelinin hesabı da ekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ