CS GO Yeni Görev – Danger Zone

  • 06 Aralık 2018
  • 113 kez görüntülendi.
CS GO Yeni Görev – Danger Zone

Counter-Strike: Global Offensive Yeni Görev – Danger Zone

19 Yılını geride bırakan Türkiyenin en çok oynanan Online FPS Oyunu Counter-Strike: Global Offensive 07  Aralık Cuma Günü Gece Yarısından gelen güncellemeler ile Oynayanları 2.Şey bekliyor.

Counter-Strike: Global Offensive Fiyatı Yükseldi 

Ortalama bir oyun ücretine tabi olan Counter-Strike: Global Offensive Son Güncelleme ile kısmen ücretsiz Tam Erişim için ise 77,50 TL Ücrete tabi tutulmaya başlandı. Bu Durum Counter-Strike: Global Offensive Oynayanlar için iyi Hile kullananlar için Kötü olacak.

Counter-Strike: Global Offensive Danger Zone

Ara Arakarşımıza çıkan CS GO Görevlerine son olarak Yeni güncelleme ile Danger Zone Görevi getirildi. Danger Zone Görevi PUBG benzerleri direk göze çarpıyor. Danger Zone CS GO Oynayanlar için bir bakıma PUBG Oyunu na CSGO da erişme fırsatı diyebiliriz. Bu Konuda bir süre tartışılacaktır.

Görev 10 Dakika Sürüp Bildiğiniz PUBG Mantığıyla oynanmaktadır. İster Solo Tek girebilir ister Arkadaşlarınızla birlikde Lobi kurarak girebilirsiniz.

Danger Zone Case

Danger Zone Case Sadece Bir Görev Olarak değil  Oyunculara Yeni Bir kasa olarak da geliyor. Görevi Oynayanlar Danger Zone Case Düşürebilir ilk kasaları düşürenler Fiyatını belirleyebilirler. Danger Zone Case İle Yeni Skinlere ulaşabilirsiniz.

ESKİ AMA YENİ OYUNCAKLAR

Medi-Shot’unuzdan gelen bir destek, hızlı bir şekilde iyileşmenize ve dövüşe geri dönmenize yardımcı olur. Kazanmak için sağlığınızı akıllıca yönetin. Bir sağlık atışını yönetmek, bir saldırgandan kaçarken kullanışlı olabilecek geçici bir hız artışı sağlayacaktır.

Toplum tarafından tasarlanmış 17 silahı ve Horizon bıçaklarını nadir özel ürünler olarak sunuyor.

 

YENİ GÖREV DE FPS DEĞERİNİZ DÜŞEBİLİR

Counter-Strike: Global Offensive Danger Zone Görevin de düşük FPS Alan kişilere uyarı amaçlıdır Aşırı anlık ekran kartınıza yüklenme olacaktır  40 Pauana yakın bir FPS Düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive Danger Zone Güncellemesi Steam Açıklaması

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) expands upon the team-based action gameplay that it pioneered when it was launched 19 years ago CS: GO features new maps, characters, weapons, and game modes, and delivers updated versions of the classic CS content (de_dust2, etc.).

Counter-Strike: Global Offensive Danger Zone Güncellemesi Steam Açıklaması Türkçe Çeviri

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), 19 yıl önce piyasaya sürüldüğünde öncülük ettiği takım tabanlı aksiyon oyunlarına yöneliyor: CS: GO, yeni haritalar, karakterler, silahlar ve oyun modları sunuyor ve güncellenmiş sürümlerini sunuyor. Klasik CS içeriği (de_dust2, vb.).

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ