Perşembe , Mart 21 2019

Ziraat Bankası Kredi Faizlerini İndirdi

Ziraat Bankası Kredi Faizlerini İndirdi

Birçok banka yaz döneminin yaklaşmasıyla beraber kredi faiz oranlarında indirime gitmeye başladı. Vakıfbank Türk Ekonomi Bankası ve ardından da Ziraat Bankası bugün itibariyle ihtiyaç ve konut kredilerinde faiz indirimi yaptığını duyurdu.

Konut kredisinde Ziraat Bankası 120 aya kadar faiz oranını yüzde 1.28’e çektiğini duyurdu. Ziraat Bankası ekonomideki olumlu gelişmeler ile birlikte faiz de indirime gitmeye karar verdi. Konut ve ihtiyaç kredilerinde faiz indirimine giden Ziraat Bankası konut kredisi faizlerini 120 aya kadar yüzde 1.28 ihtiyaç kredisinde ki faiz oranı ise 60 aya kadar olmak şartıyla yüzde 1.53’e indirdi.

Ziraat Bankası faiz indirimlerini bir açıklamayla duyurdu. Ziraat Bankası’nın ülkemize katma değer sağlayan her türlü ekonomik faaliyetin yanında olduğunu ve ekonominin önemli bir parçası olduğunu söyleyen banka yetkilileri uzun yıllardır öncü ve etkin finansal çözümler sunan Ziraat Bankası’nın konut kredilerinde ve ihtiyaç kredilerinde halkın taleplerini daha hızlı ulaşmak adına faiz indirime gittiğini açıkladı. Ziraat Bankası müşterilerine konut kredisi taleplerini daha uygun faiz oranları üstün kaliteli hizmet hızlı ve kolay süreç ile herkesin uygun koşullarda sunulan geniş ürün yelpazesi ile sürdürmeye devam edeceklerini açıkladı.

Ziraat Bankası son dönemde yaşanan ekonomideki olumlu gelişmeler ile birlikte pek çok banka gibi kredi oranlarında indirime gitti. Konut kredisi faiz oranları 4 Mart 2019 tarihinden itibaren 120 aya kadar vadelerle aylık 1,28’e indirildi.

About Yazar

Avatar

Check Also

Hacker’lar Artık Binaları Ele Geçiyor

Hacker’lar Artık Binaları Ele Geçiyor Siber suçlar artık banka hesapları veya şirket bilgisayarları gibi yerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir