Far Cry 5’in ilk videosu resmen yayımlandı!

  • 09 Ekim 2017
  • 39 kez görüntülendi.

Ubisoft, E3 2017 basın konferansında Far Cry 5’in daha fazlasını gösterdi. Oyun için birincil defa oynanış videosu yayımlandı. Ubisoft ekibi E3 2017 etkinliği dahilinde oyunları yayınlamaya devam ediyor. Far Cry 5 ve daha fazlasını gösteren Ubisoft, büyük yapımlarla epeyce iddialı görünüyor. Geçtiğimiz haftalarda öncelikle devlete ait tanıtımı yapılan oyunun hemen de E3 2017 zarfında ilk oynanış videosu yayımlandı.

Far Cry 5’in yayımlanan videosu!

Oyunun sinematik bir görünüme sahip olduğunu söylemek mümkün. Oyunun yayımlanan videosunda korkunç sesler yükselen bir kilisenin içine giriyoruz. Ilk video her ne dek kısa da olsa oyunun ne değin etkileyici olduğunu ortaya koyuyor. Söz konusu videonun oynanış sırasında eşli oyuncu modu gözlerden kaçmıyor ancak bu azıcık daha farklı bir mod olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun videosuna göre bir belirgin nişancıya, hava desteğine, köpeğe, bir tır sürücüsüne ve daha çok fazlasına sahibiz ve fena adamlara aleyhinde galibiyet elde edebilecek kuvvet elimizde gibi gösterilmiş. O Kadar mi değil mi ama oyun çıktığı süre anlarız.

Far Cry 5 ne süre çıkıyor?

Far Cry 5’in çıkış tarihi 27 Şubat olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için onaylandı. Oyunseverler bu tarihe değin bekleyecek..

Peki siz Far Cry oyununu seviyor musunuz?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ