WinRAR - Yazargider.com

WinRAR

WinRAR En başta bilgisayarınız’da olması gereken size en ufak zararı olmayıp tam tersi işinize yarayacak en iyi Programlar’dan biridir. Tam sürüü ücretlidir ama ücretsiz sürümünü kullanmakla ücretli sürümü arasındaki tek fark ücretsizdeki işlemlerde sizlere Ücretli yapmanız için bildirim verir.

WinRAR Dosyaların boyutlarını sıkıştırmaya yarak Programdır. Neredeyse her sitede ne indirirseniz indirin bildiğiniz gibi WinRAR olarak indirirsiniz bu sebeple WinRAR Bilgisayarınızda olması gereken önemli programlar’dan biridir.

WinRAR ile sıkıştırdığınız dosyaları veya indirdiğiniz dosyaları ek olarak şifreleyebilirsiniz. Şifrelediğiniz dosyalar şifre girilmemesi halinde görüntülenebilir ama çalıştırılamaz.

Winrar Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamalarını sıkıştırmak için oldukça gelişmiş ve hızlı bir sıkıştırma algoritması sahiptir.

Dosyayı sadece sürekleyip bırakarak kolayca sıkıştırma işlemini başlatabilirsiniz. Yani kullanmasını bilmeyen bir kullanıcı için bile oldukça basit kullanışlı bir program olma özelliğine sahiptir.

Çok sayıda küçük dosyayı diğer sıkıştırma programlarına göre 10% – 50% oranında artırabilir ve fiziksel hasara uğramış arşivlerinizi Winrar ile kurtarabilirsiniz.

Dosya adlarında Unicode(evrensel kod) desteği bulunmaktadır.
Dosyaları 128 bit ile şifreleme mevcut olup kullanıcların güvenlğini üst seviyede tutmaktadır.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ