Gelin Aksesuarları 2017 – 2018

  • 04 Ağustos 2017
  • 153 kez görüntülendi.

Nikah herşeyin eksiksiz olmasını istiyorsanız en az gelinlik dek önemli bir konu daha var. Sizin için gelin aksesuarları 2017 -2018 modasını araştırdık. Zarifliğinizi tamamlayacak küçük aksesuarlardan gelin tacı ve gelin çiçeği modellerini size fikir vermesi için paylaşıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde, düğün yeri, gelinlik, kundura kadar manâlı olan öteki bir konu ise küçük detaylardır. Gelinliğinizin tamamlanmasını karşılayan ve sizi bir prenses gibi hissettirecek küçük aksesuarlarında şık ayrıntı içermesi gerekiyor. Aksesuarların gelinlik ile bütünlüğü dek düğün yapılacak yer ile ahenkli olması görsel bir şıklık yaratacaktır.

Kır düğünlerinde harika kır çiçeklerinde bir demet taşıyabilirsiniz. Salon yada havuz başı düğünlerde ise daha şık modeller seçim edebilirsiniz. Kır düğünleri için papatya, lavanta gibi çiçekler son dönemin modası arasında yer alıyor. Salon düğünlerinde ise sade ve zarif bir çiçek yada büyük bir gül demeti her zaman kullanılan modeller olmuştur.

Saç aksesuarları konusunda ise gümüş yada altın ayrıntı olmasında önceliğiniz gelinlik olurken, saç renginizi de dikkate almalısınız. Saç aksesuarlarında soluk yada pembe beyaz bir cilde sahipseniz gümüş renkleri tercih edebilirsiniz. Kumral yada esmer tenli kadınlar içerisinde altın rengi olan aksesuarları tercih ettiğinde bütünlük oluşmuş olur.