Cuma , Mart 22 2019

16 Yaşında Evlenen Kadının Yaşadıkları

16 Yaşında Evlenen Kadının Yaşadıkları Bütün Stüdyoyu Üzdü

Beyaz TV kanalında sunucu Nur Viral’ın sunumuyla izleyiciyle buluşan Hayatta Her Şey Var programında bütün stüdyoyu çok üzen bir olay yaşandı. Programa katılan ve 16 yaşında evlenmiş olan kadının kocası kocasının ailesinden görmüş olduğu şiddet bütün stüdyonun yasa boğulmasına sebep oldu. Genç kadın yaşadıklarını anlatırken hamile olduğu sırada kayınpederinden dayak yediğini belirtti.

İsmini vermek istemeyen ve programa bağlanan genç bir seyirci yaşadıklarını anlattığı sırada 23 yaşında olduğunu ve 16 yaşında evlendiğini evlendiği sırada eşinin 23 yaşında olduğunu belirtti. İlk evlendiği zaman evliliği evcilik oyunu gibi gördüğünü açıklayan genç kadın 8’nci sınıfa gittiği sırada evlendirildiğini, yeni doğum yaptığı zaman ise eşinin ona soğuk davrandığını, eşinin ailesiyle beraber kaldığını ve eşinin annesinden şiddet gördüğünü belirtti. Kayınpederinin ise henüz hamileyken onu dövdüğünü ve bunu eşine anlattığı zaman eşinden de dayak yediğini söyledi.

Henüz evlendiği zaman ikinci haftasındayken dayak yediğini, bunları ailesine anlatamadığını ve eşinin kendisini tehdit ederek korkuttuğunu belirten kadın, hamile olduğu sırada boşanacağını söylemiş. Fakat genç kadının annesi boşanmamasını ve çocuklarına bu durumda yazık olacağını söylediği için boşanmakta vazgeçmiş. Eşinin kendisine soğuk davrandığını söyleyen genç kadın, yatakta sırtını dönüm yaptığını ve bu durumu söylediği zaman eşi ve ailesinden dayak yediğini açıkladı. Kadının çaresizliği ve yaşadığı olaylar bütün seyircilerin üzülmesine sebep oldu.

About Yazar

Avatar

Check Also

Hacker’lar Artık Binaları Ele Geçiyor

Hacker’lar Artık Binaları Ele Geçiyor Siber suçlar artık banka hesapları veya şirket bilgisayarları gibi yerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir