Hakkımızda

Yazargider Görsel ve Yazılı Asosyal İçerik Platformu

2015 Yılın’da yayınlarına başlayan sitemiz  bir buçuk senelik kapalı kalmasının ardından tekrar içerik paylaşımına tekrar başlamıştır.

Yazargider.Com İnternette bulunan Görsel ve yazılı ilginç paylaşımlar başlıca olmak üzere ,Sinema , dizi fragmanları , Sağlık’dan Teknoloji hakkında güncel bilgilere kdar birçok kategori de görsel ve yazılı paylaşımlarda bulunan platformdur.

Sitemizde yayımlanan Görsel ve Yazılı içerikler tamamen Google ,Youtube ve diğer web sitelerinden embed kod tekniği ile sitemize eklenmektedir. İçeriklerin Uygunsuz , yasa dışı ( illegal) görülmesi dahilinde 3 Gün içinde gerekli açıklamalar ulaştırılırsa sitemizden kaldırılacakdır.

Yazargider.com’da bulunan tarafımızda hazırlanmış Görsel ve yazılı içeriklerin çoğaltılması veya kaynak gösterilip farklılaştırılması dahi yasaktır.

Sitemizle ilgili herhangi gibi bir fikir alışverişi veya bizimle iletişimie geçmek istemeniz durumunda İletişim Sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. En geç 3 gün içinde geri dönüş yapılacaktır.

Sitemizin herhangi Misyon ve Misyonu bulmamakta olup tamamen kar amacı güdüp sizlerin paraları indiregandi yapmaktır. Bunu Google Adsense İle tabi yapma amacındayız.

Sitemizde SSL Sertifikası bulunmakta olup hiçbir şekilde sizlerden Kimlik bilgisi , Kredi kartı bilgisi gibi bilgiler istenmemektedir. Sitemiz hakkındaki güncel paylaşımlardan haberdar olmak için Google Playde bulunan Uygulamamız’dan başlıca olup Facebook, Twitteter , İnstagram adresleriden ulaşabilirsiniz.

 

Yazargider.Com