HyperX Alloy Elite Video İnceleme

  • 09 Ekim 2017
  • 33 kez görüntülendi.
  • Elverişli ortam tuşları
  • Makul fiyatlı
  • Performans
  • Konforlu bilek bölgesi
  • Makro tuşlar yok
Kısaca

Toparlayacak olursak Alloy Elite, oyun içi süresinde olduğu gibi genel tatbik noktasında da fazla kuytu edeceğiniz bir klavye. CHERRY MX anahtarların zaten fazlasıyla başarılı olduğunu kabul etmek lüzum. öte yandan mekanik tuşlara sahip olmasıyla da, geri bildirim hızı gayet akan. Makro programlama tuşları sizin için önemliyse, bu klavyede bu özellik değil. Ayrıca özelleştirilebilir renk seçenekleri de istiyorsanız, tekrar ayrı modeller bakmanız gerekecek.

HyperX Alloy Elite’i şu lahza piyasada 550 TL dolaylarında bulabiliyorsunuz.

Kimler Almalı

Mekanik klavyeli, kavgacı ve performanslı bir klavye seti arıyorsanız, HyperX Alloy Elite’i yakından inceleyebilirsiniz.

HyperX’ten her oyuncunun seveceği bir klavye daha geldi: Alloy Elite’i bütün detaylarıyla inceliyoruz.

HyperX, oyunun öyle çok noktasında olduğu gibi klavyeleriyle de oyunculara iyi seçenekler sunmaya devam ediyor. Bunların son örneklerinden HyperX Pulsefire FPS fare ve HyperX Cloud Revolver S kulaklık modelini de daha önce inceleme fırsatı bulmuştuk. Bu kere da HyperX’ten Alloy Elite klavye seti elimize ulaştı.

Bundan kısa bir zaman önce HyperX’in bir diğer klavyesi HyperX Alloy FPS Pro da ofisimize gelmişti. Anında ardındaki Alloy Elite gelince ve daha güzel bir görüntüye sahip olunca, inceleme önceliğini ona bilinen. Esas inşa olarak gerçekte iki klavye birbirine oldukça benziyor, fakat Alloy Elite’in fazla daha fazlası var.

HyperX Alloy Elite, tasarımıyla fazlasıyla varlıklı ve şık görünen bir oyuncu klavyesi. Mekanik klavye setleri arasına giren Alloy Elite için fiilen terbiyesizce, HyperX’in bu yıl CES 2017’de tanıttığı gelecek oyuncu klavyesi, HyperX Alloy RGB’nin RGB desteği sunmayan hali diyebiliriz.

Tek renkli yapıda tasarlanan Alloy Elite, arka ışık olarak yalnızca kırmızı rengi bizlere sunuyor. 4 parlaklık seviyesine sahip olan klavye, mekanik tuş takımında bulunan anahtarlarıyla bize CHERRY MX‘i sunuyor. Bu Nedenle oyuncuların istediği performansı sunan klavye, özellikle dokulu yüzey kaplamalı WASD ve 1, 2, 3, 4 numaralı tuşlarıyla da ayrım yaratıyor.

Tuşların aşağıda yer alan çelik ceset, klavyenin esnemeye karşısında dirençli olmasını sağlarken, daha alçak kenarda uzayan palm rest bölgesi de, uzun oyun seanslarında bileklerinizi sıcacık ettiriyor. bu vesileyle dileyen oyuncular, bu bilekliği çıkartabiliyorlar.

Alloy Elite’de aynı zamanda multimedya tuş takımı da yer alıyor. Özel medya tuşlarıyla bir dizi uygulamaya zahmetsizce erişebilmenizi sağlayan klavye, 1.8 metre uzunluğunda örgülü kablosuyla da kuytu bir uzaklık veriyor.

HyperX Alloy Elite Teknik ÖzellikleriÜrün Modeli HyperX Alloy EliteÜrün Türü Klavye ve MouseCHIP Online Notu 90Üretici HyperXTeknik DetaylarBağlantı USB 2.0Tip MekanikArka Işık Tek renkli, kırmızıIşık Efekti 6 LED modu, 4 parlaklık seviyesiAnahtar CHERRY MXKablo Uzunluğu 1.8 m.Boyutlar 444 x 226 x 36 mmAğırlık 1467 gr.Satın Al

Alternatifleri

HyperX Alloy Elite’e RGB desteği de istiyorsanız, o halde HyperX Alloy RGB’yi beklemeniz gerekiyor. Yeniden ayrı bir seçenek olarak Cooler Master MasterKeys Lite’ı da inceleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ