Neverwinter: Tomb of Annihilation Şimdi PC’de

  • 05 Ağustos 2017
  • 70 kez görüntülendi.

Önde gelen bedava MMORPG yayıncısı Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Neverwinter: Tomb of Annihilation’ın PC’ye çıktığını ve daha sonra Xbox One ve PlayStation 4’e çıkacağını duyurdu. Neverwinter’ın merkezindeki Cübbeli Hakimiyet tehdidinin ardındaki, maceracıların Forgotten Realms’in kalan kısmına yönelmeleri lüzum. Toril, oyuncuların dirilmesine engel olan gizemli bir Ölüm Laneti ile yüz yüze. Uzak diyar Chult’a yapılan bir keşif, bedava Dungeons & Dragons MMORPG’nin son eklentisine zemin hazırlıyor. Yeni özellikler yeni bir orman bölgesi, yaşayan ölülerle destansı dövüşler, yeni bir akıcılık, bir oyun-sonu zindanı ve tabii fakat dinozorları içeriyor. Forgotten Realms’i korkutma eden Vefat Laneti’nin kaynağı Chult’ın orman yarımadasında saklanıyor olabilir. Bu yüzden maceracılar keşiflerine başlamak için yeni sosyal merkez olan Nyanzaru Limanı’na seyahat ediyor. Büsbütün yeni olan senaryoda oyuncular, lanetin kaynağını keşfetmeli ve bu sırada kendilerini Yuanti, yaşamış ölü ve dinozorlara aleyhinde koruyup, onları defetmeli. Yol her tarafında, oyuncular eski dostlar Minsc, Boo, Celeste, ünlü kâşif Volothamp Geddarm ve umulmadık bir müttefik ile birlikte çalışacaklar. Tomb of Annihilation’daki yeni özelliklerin bütün listesi şunları içeriyor: Chult Ormanı Macera Bölgesi – Soshenstar Nehri Havzası’nı, ipuçlarını bulup Ölüm Laneti’nin izini sürerek keşfet, burada kol gezen dinozorlar ve ölümcül Yuan-tilerle dövüşler oyuncuları bekliyor.
Nyanzaru Limanı Sosyal Merkezi – Liman yalnızca Chult canavarlarına karşısında emniyet yok, uzaklarda bir vatan sunacak. Satıcılar, ödev-dağıtanlar ve daha fazlası bu yeni beldede hazır bulunuyor.
Dokuz Tanrı Mezarı Zindanı – Mangal iyi kalpli deneyimli maceracılar için bir oyun-sonu tecrübesi yayında. Bu zindan enerjik bosslar, kadim bulmacalar ve Neverwinter’da benzeri görünmeyen bir sınav sunuyor.
Volo ile Canavar Avı – Ünlü kâşif ve dört başı mamur canavar uzmanı da Chult’a gidiyor, oyunculara yerel canavarların izini sürüp onları kataloglama fırsatı sunuyor. D&D oyun tasarımcısı ve fazla yönlü üstat Chris Perkins, Neverwinter’da Volothamp Geddarm’ı seslendiriyor.
Tomb of Annihilation Senaryosu – Vefat Laneti hikayesinin sonucunu takiben oyuncular, Chult’un merkezine giden, Soshenstar Nehri’ni keşfettikleri bir oyun-sonu senaryosunu açacaklar.
Diğer Özellikler – Ilave bir çanta haznesi, özel PvP sıraları, dinozor binekler, destansı karşılaşmalar ve tekrarlanabilen maceralar şu anda yayında. Neverwinter seri çarpışmalar ve destansı zindanlar sunan bedava bir MMORPG. Oyuncular devasa Neverwinter şehrini ve onu çevreleyen kırsal bölgeyi keşfederken Forgotten Realms’in simgesel şehrinin hareketli tarihini öğrenir ve şehrin birçok düşmanıyla savaşırlar. Neverwinter PC’de yayında, Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation 4’da (PlayStation Plus gerekmez) dijital olarak bedava.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ