Son Dakika Haberleri
Home / Beautiful Womans / Seren Serengil Youtube’da İzlenmiyor

Seren Serengil Youtube’da İzlenmiyor

Seren Serengil Youtube’da İzlenmiyor

Seren Serengil bir magazin programı sunuyordu. Programını yayından kaldırılmasının ardından farklı kanallarda da iş bulamayan Seren Serengil hafta içi her gün YouTube‘da yeni videolar paylaşacağını açıklamıştı.

Şarkıcının açmış olduğu kanalda şu ana kadar sadece 6 video yayınlandı. Program yerine gittiği tatil yerlerinden görüntüler yükleyen Seren Serengil’in YouTube videoları neredeyse hiç izlenmiyor. Geçtiğimiz yıl Cengiz Semerci ile birlikte Star TV ekranlarında Duymayan Kalmasın programında yorumculuk yapan Seren Serengil bu yıl televizyon ortamında kendisine yer bulamadı. Seren Serengil herhangi bir kanal ile de anlaşma sağlayamayınca yeni rotasını YouTube olarak belirledi.

Seren Serengil’in açmış olduğu YouTube kanalında şuna şu ana kadar 6 tane video yayınlandı. Ancak videoların izlenmesi sayısı son derece düşük kaldı hafta içi her gün YouTube‘da program yapacağını açıklayan Serengil programa da başlamadı. Farklı nedenlerden dolayı programına başlayamayan onun yerine tatil görüntüleri ve videoları yükleyen Seren Serengil’in yüklemiş olduğu videolar ne izlenme ne de abone kazandıramadı.

Seren Serengil‘in bundan sonra nasıl adımlar atacağı da merak ediliyor. Şarkıcının YouTube sevdasından vazgeçip geçmeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Şu anda herhangi bir televizyon kanalında iş bulamayan ve bu yüzden YouTube‘da bir şeyler yapmaya çalışan Seren Serengil’in önümüzdeki dönemde bir kanal ile anlaşarak magazin merkezde bir programda yorumcu olması bekleniyor.

About Yazar

Avatar

Check Also

Who's up for the challenge?
I got home from the gym today, then waited 60 minute...

Who’s up for the challenge? I got home from the gym today, then waited 60 minute…

Who’s up for the challenge? I got home from the gym today, then waited 60 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *