Son Dakika Haberleri
Home / Genel Bilgiler / Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Kaydedilir?

Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Kaydedilir?

Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Kaydedilir?

WhatsApp‘ta son dönemde yaygın olarak kullanılan çıkartmalar nasıl kaydedilir? Mesajlaşmanın bir numaralı adresi olan WhatsApp günümüzde milyarlarca insana hizmet veriyor.

Hem mesajlaşma hem sesli görüşme hem de isterseniz görüntülü görüşme olanaklarını hiçbir ekstra ücret ödemeden WhatsApp üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. WhatsApp halen daha popülerliğini korumaya devam ediyor geçtiğimiz yıl içerisinde çıkartma gönderme seçeneği eklenen WhatsApp’ta insanlar ruh haline göre kendilerine bir çıkartma tanımlayarak onu istedikleri kişilere gönderebiliyor.

Whatsapp kullanan kişiler uygulamanın içerisinde yer alan çıkartma mağazasından istedikleri şekilde istediklerin çıkartmaları indirebiliyorlar. Ayrıca kendi çıkarmalarını tasarlama imkanı da var mesaj atılan kişinin tasarladığı ve göndermiş olduğu çıkartmayı kaydederek sizler de başka kişilere gönderebilirsiniz. Bu işlem son derece basit ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

İlk olarak size gönderilen çıkartmanın üstüne bir defa tıklayın açılan pencerede “Favorilere Ekle“, “Daha Fazla” ve “İptal” seçeneklerini göreceksiniz. Bu seçeneklerin en üst kısmında favorilere ekle seçeneğine tıklayın. Burada seçenek sıralamaları Android platformlarına göre değişiklik gösterebilir

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra söz konusu olan çıkartma klavyenizin çıkartma bölümünde favoriler sekmesine gelecek bu ve bunun gibi kaydettiğimiz çıkartmaları mesajlar esnasında kullanmak için favoriler sekmesine girerek o çıkartmayı seçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz kişilere o çıkartmaları gönderebilirsiniz.

About Yazar

Avatar

Check Also

Bitcoin Milyoneri, Lamborghini’sini Terk Etti

Bitcoin Milyoneri, Lamborghini’sini Terk Etti Bitcoin milyoneri olan Michael Hudson, 250 bin dolar değerinde olan …